Říjen 2011

Report: K-pop Contest

23. října 2011 v 23:50 | Licee
22.10.2011, den, který si jistě většina k-popových fanoušků označí v kalendáři jako den, kdy jsme poprvé měli šanci ukázat své talenty a vyhrát sen snad každého z nás, cestu do Seoulu.
Den, kdy se uskutečnila první k-popová talentová soutěž v České Republice.
A protože vím, že ne každý měl možnost být jeho součástí, přináším vám článek, ve kterém vám tento den přiblížím ze svého pohledu.
Ale ještě než se do toho pustím - DISCLAIMER: Názory uvedené v tomto článku jsou čistě mé. Stojím si za nimi, a pokud vás obtěžují, nemám problém s tím, že článek ani nedočtete do konce. Toto je můj osobní blog a není mou povinností být nestranná a nezaujatá, a jelikož jsem také jen člověk, nejsem toho ani schopná. Každopádně však tyto názory nemají za úmysl někoho urazit, ponížit či jakkoliv psychicky poškodit.

P.S. Omlouvám se za lehce rasistickou připomínku v začátku, ale tohle se moc často nevidí!


Few walls #1

3. října 2011 v 18:20 | Licee |  Random
Na požádání od kamarádky najdete pod perexem pár wallpaperů, které jsem většinou dělala pro své potřeby, ale třeba se někomu budou líbit. :)
Rozlišení u nich je různé, většinou jsou dělané v poměru k mojí obrazovce (1366 x 768). Některé mám uložené jako psd, takže můžu vyčarovat i jiné velikosti, pokud někdo budete chtít. :) Kvůli vzhledu článku jsou zmenšené, pro plné zobrazení budete muset kliknout pravým tlačítkem myši a dát "otevřít obrázek".
(DBSK - Min a MinSu, Onew a old U-Kiss ;) )


Inspiration #2

3. října 2011 v 13:12 | Licee |  Music
Today tu máme osobu, která mě vždy bude inspirovat, formou jeho relativně nového počinu.
Kim Heechul. Ta ženská v prvním klipu Suju, co jsem kdysi v roce 2008 viděla. Až mě děsí, jak už je to dlouho a překvapuje, že si už opravdu nepamatuju, že bych někdy neznala k-pop O.O Kdysi jsem v souvislosti s Heechulem kamarádce napsala jednu krásnou větu - v angličtině: "My life can pretty much suck, but as long as Kim Heechul keeps smiling, I'll be smiling too." Volně přeloženo, můj život může být sebevíc nanic, ale dokud se Heechul bude smát, budu mít důvod smát se taky. A platí to pořád. Přestože už SJ a Heechul nejsou středobodem mého kpopového vesmíru, pořád má tenhle člověk své speciální místečko, a není to jen proto, že jsme narození ve stejnej den (jinej rok samozřejmě), máme stejnou krevní skupinu, <vložte seznam dalších x věcí, kterými jsme si podobní>... On je prostě svůj, je originální, a možná právě proto je a vždy bude jedním z mých velkých vzorů.


Inspiration #1

2. října 2011 v 20:51 | Licee |  Fashion
Série Inspiration bude o tom, co by mohlo nejen mě přinést inspiraci do každodeního života. Ať už půjde o lidi, věci, či různé tipy, jednoduchou a krátkou formou se pokusím vám podat základ, ze kterého můžete čerpat ve svém každodenním životě.
Dnes začnu fotografií, a to make-upem. Jistě každá slečna ví, k čemu jsou oční linky, ale ruku na srdce, kolik z vás si troufne přijít s něčím originálnějším, než je linka a možná nějaký ten "wing"? ;)