Listopad 2011

Den 19: Člen Infinite, kterého by sis ráda přivedla domů

21. listopadu 2011 v 21:39 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Přivést si domů asiata... S mým tatínkem a jeho názory by to byla opravdu výzva. Právě proto bych si musela vybrat někoho, kdo by i přes svůj původ na mého tatíka udělal dojem. A pokud by to měl být někdo z Infinite, myslím si, že by se mu nejvíc zavděčil Dongwoo.
Proč přesně nedokážu říct - mám prostě ten pocit. Jeho povaha, jeho chování, jeho smích, u nás doma by tyhle věci nechaly dojem.

A když už jsme u toho... Všechno nejlepší, Dongwoo~~ ^^


Den 18: Člen Infinite, se kterým bys chtěla chodit a neskrývala to

20. listopadu 2011 v 20:01 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Sunggyu~
Před pár dny (den 7 tohoto challenge) jsem zmínila, že můj bias =/= vysněný přítel. Právě proto, že kdybych si v Infinite měla vybrat, rozhodně by mou volbou byl Sunggyu.
Stačilo mi vidět Mnet Scandal abych věděla, že by bezpochyby byl skvělým přítelem. Mimo jiné je jeden z těch mála členů Infinite, co jsou starší než já, takže bych si s ním nepřipadala jako pedonoona. ^^


Den 17: Člen Infinite, se kterým bys chtěla chodit, ale skrývala to před veřejností

19. listopadu 2011 v 17:40 | Licee |  30 days challenge - Infinite

Je mi jasné, že Hoyu u mě asi nikdo moc nečekal. Ale mám z něj prostě pocit, že by byl skvělý přítel ^^ Tajit vztah s ním by bylo těžké... Myslím si ale, že on by udělal vše proto, aby ten vztah a svojí přítelkyni ochránil. Přeci jen je známý tím, že do všeho jde naplno. A kdyby to prasklo, nebylo by s ním nastalý zmatek tak těžké překonat. Byl by skvělou oporou... Nemluvě o tom, že o takovémhle chlapovi sní každá druhá. Jednu chvíli sexy, v další chvíli roztomilý, vždy pozorný, milý a něžný... Neváhala bych. ;)

Den 16: Člen Infinite, se kterým bys hrála "I Love You" hru

18. listopadu 2011 v 20:20 | Licee |  30 days challenge - Infinite
WOOHYUN.
Protože s ním by byla výhra jasná. Viděli jste, co si nastavil jako biografii na twitteru? "Fan=Girlfriend". Přinutit Woohyuna říct "I love you" si myslím není problém, taková greasy figura jako on... Kkk.


Den 15: Člen, kterého bys políbila

17. listopadu 2011 v 20:50 | Licee |  30 days challenge - Infinite

Myslím, že žádný další komentář není třeba. :p
(pro ty, co se v Infinite tolik nevyznají - je to Sunggyu.)

Den 14: Video z tvé nejoblíbenější TV Show s Infinite

16. listopadu 2011 v 19:52 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Sledovat show s Infinite je mnohdy opravdu náročné... Zvláště pro brišní svaly. Krom toho, po shlédnutí Sesame Player, což je bezpochyby má nejoblíbenější show, musím být nesmrtelná co se délky života týče, jelikož smích prodlužuje život.

Ona už samotná myšlenka úteku manažerům je vtipná. Ale když k tomu přidáte řev, pištění, křik, aegyo, blbnutí na veřejnosti a vůbec všechny ty naprosto normální věci, co Infinite dělají... No, musím říct, že je to jedna z těch show, které můžu vidět stokrát, a pořád se budu smát.

Přemýšlela jsem, jaké video vybrat. Sungyeolův vtípek s banány a Lovu odvetu s kávou? Kompilaci "zrádců" a jejich geniálně promyšlených plánů, jak chytit ostatní členy? Sungyeola probírajícího se věcmi členů? Možností je nekonečno, ale nakonec jsem se rozhodla pro video, které charakterizuje Infinite snad nejlépe - jako nejhlučnější skupinu. Takže tu máte kompilaci jejich řevu a smíchu :)


Den 13: Nejzábavnější člen Infinite

15. listopadu 2011 v 19:41 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Nejzábavnější člen? To myslíte vážně? :D Infinite jsou obecně hodně zábavní, vybrat jednoho... Nu, co mi zbývá.
Nemůžu jinak než opět zmínit Sungyeola. S poznámkou, že milý Dongwoo mu slušně šlape na paty se svými derp obličeji a nakaždlivým smíchem. :)

Proč tedy Sungyeol? Potřebujete snad jiné vysvětlení, než že se během toho roku a něco, co s námi Infinite jsou ukázalo, že jde o dítko ze základky zbloudilé ve 20tiletém těle? :D
Pak máte pár příkladů pod perexem.

Den 12: Tvá oblíbená hláška či interview s/od Infinite

14. listopadu 2011 v 12:24 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Abych pravdu řekla... Nejsem člověk, který by nějak extrémně sledoval rozhovory. Přečtu si je, když jsou přeložené, ale že bych vysloveně zkoumala a řešila, které mi přide nejvtipnější, nejzajímavější atp, to moc ne. Takže nad tím, které interview zmíniz jsem celkem dlouho přemýšlela...
A pak mě to trklo. Interview z BTD éry, pro Pops in Seoul. Proč?
Kolik z vás by řeklo pin od zámku svého bytu v celonárodní televizi? ;D


Den 11: Infinite OTP, které nemáš ráda

13. listopadu 2011 v 14:33 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Gyu: Jak jsi mohla vynechat den?!
Meh: Sowwy~ Měla jsem rušnější den a nějak jsem to nestihla > <
Gyu: Tak to koukej napravit!
Meh: Yes, sir!~

Toho nahoře si nevšímejte. Poslední dny mám své chvilky random šílenství... Každopádně, vím, včera jsem nějak nezvládla napsat článek pro den 11, postuji ho tedy teď, s milionem omluv za zpoždění a za můj výběr odpovědi, protože vím, že každá Inspirit mi bude tvrdit, že "jsou přeci tak real!". To mě je ale fuk, protože mi prostě k sobě nesedí > <

Řeč je o mém ne-oblíbeném OTP, WooGyu. Třeba mě kamenujte, ale Woohyun a Sunggyu dohromady mi prostě nesedí. Vím, že mají mezi sebou velmi dobrý vztah, že fanservis jim nedělá problémy... Ale mě to prostě nesedí.
A jelikož k tomu nemám nic moc víc co říct, nechám vám tu aspoň roztomilý WooGyu gif, aby vás přešla ta chuť mi ubližovat ;D


Den 10: Tvé Infinite OTP

11. listopadu 2011 v 23:56 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Když jsem o tomhle článku přemýšlela ráno, docela jsem si nebyla jistá, o kom psát.
Pak se objevily fancamy z vystoupení Infinite, a sneaky ruka patřící Hoyovi rozhodla - YaDong all the way! XD

Tihle dva si mě získali nejvíc během Sesame Player, a poslední dobou, jak se nám Hoya přestává stydět a bát fanservisu, je je vidět čím dál tím častěji. K mé spokojenosti. ;D


Malý spam gifů pod perexem. :) Na paty jim tak trošku šlape MyungYeol, takže pro potěšení oka je přikládám taky. xD

Den 9: Člen Infinite, kterého lze nejsnadněji párovat s ostatními

10. listopadu 2011 v 19:55 | Licee |  30 days challenge - Infinite
A je to tady, první z otázek týkajících se párování členů Infinite... Popravdě, Infinite jsou jedna ze skupin, u kterých moc nečtu fanfikce. Nevím proč, není to tak, že by mě nezajímaly, spíš je to proto, že nemám až tolik času a narazila jsem jen na málo autorů, kteří píší opravdu dobře.
Každopádně ale díky tumblru mám svou představu o tom, kdo by se dal dát dohromady s každým. Tedy, aspoň podle mě. Řekla bych, že je to Dongwoo xD

Důkazy? Pod perexem :)

Den 8: Člen Infinite, se kterým bys chtěla jít nakupovat

9. listopadu 2011 v 21:19 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Well well well... Máme tu osmý den Infinite challenge, a téma mě velmi blízké a pro mou peněženku velmi osudné - nákupy. A to většinou chodím nakupovat sama. Mít s sebou ještě dalšího člověka, zruinuju se úplně.

Ale mít možnost jít s někým z Infinite, neváhám. Nejradši bych šla s... drum roll... Myungsooem/Lem ^^
Důvod je jednoduchý... Ač mě v nich není vidět až tak často, miluju kostkované a jakékoliv jiné košile, a na ty on je přeci odborník ;D
Případně bych přibalila ještě Hoyu, aby mi neuniklo nic fialového. :p


Den 7: Člen Infinite, kterého bys chtěla za nejlepšího kamaráda

8. listopadu 2011 v 22:22 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Můžu mít všechny? xD
Dobře, tahle odpověď mi asi neprojde, ale opravdu by mi nevadilo mít je za nejlepší kamarády všechny. Každopádně, pokud bych si měla vybrat jen jednoho...

Bezpochyby by jím byl Sungyeol. Většina lidí čeká, že když je někdo něčí bias, ten člověk by ho chtěl za přítele, později i manžela, ale v mém případě to tak úplně neplatí. Rozřešení za pár dní ;D Teď k tomu, proč právě Sungyeol by podle mě byl skvělým kamarádem.
Jelikož jsem člověk, který když má mizernou náladu, zbavuje se jí těžko, je důležitý fakt, že Sungyeol je jedna z nejsilnějších zbraní vůči chmurům. Ať už dělá hlouposti, chová se roztomile, piští jako holka, nebo se prostě nenuceně směje, vždycky mi dokáže náladu zvednout, a to prosím zvládá na vzdálenost 8300+km. Na druhou stranu si myslím, že kdybych opravdu měla nějaký problém, šla by tahle jeho dětinská stránka pryč, a byl by oním člověkem, který by mi tiše naslouchal a dokázal poradit, jak z toho ven. Nemluvě o tom, že jsem si prakticky jistá, že by mě podporoval v čemkoliv, co si umanu, a bylo by mu jedno, jak šíleně a neskutečně to zní, protože si také už prošel svým.
Navíc, trávit volný čas s někým takhle praštěným a zábavným by byl přeci ten nejlepší relax :) Představte si, že vám začnou například v clubu hrát vaši oblíbenou písničku a nastane... Tohle:


Pro Sungyeola přeskočte na 0:32, ale pokud vás zajímá i awkward freestyle dancing L, klidně si to pusťte celé. xD
A námitky ohledně počtů sdílení tohohle videa na všech možných i nemožných místech ignoruju, já ho prostě miluju. xD


Den 6: Nejlepší tanečník z Infinite

7. listopadu 2011 v 21:37 | Licee |  30 days challenge - Infinite
O tom, že Infinite jsou skupina, která svým tancem vyniká, rozhodně není pochyb. To, jak jsou synchronizovaní, je až neuvěřitelné. Ale co od nich také čekat, když jsou schopni cvičit 18 hodin denně?

A vůbec největší "perfekcionista" je v tomhle ohledu Hoya, který bezpochybně je nejlepším tanečníkem Infinite.
Nemluvě o tom, že když se začne hýbat, obrací se můj bias list vzhůru nohama. *__* V těch momentech je jeho přezdívka "Hogod" velmi, velmi trefná.


A jelikož k tomu nemám nic víc co říct, snad jen kromě "adkhsdkjgsdf", zanechám vám tu video z jedné show, kde tančí Hoya s Dongwooem. /ne, vůbec to není kvůli jisté... části...


Den 5: Nejlepší zpěvák z Infinite

6. listopadu 2011 v 20:06 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Když jsem dnes ráno vstala, slíbila jsem si, že se dneska budu věnovat i jiným členům Infinite než Sungyeolovi~ Moje posedlost jím se totiž pomalu stává neovladatelnou.
Jako bych tušila, že mojí pozornost dneska od rána do večera bude rozptylovat Sunggyu~ Inu, možná jsem podvědomě tušila, že dnes mě čeká v Infinite challenge den nejlepšího zpěváka Infinite.

A tím Sunggyu určitě je. Vím, že mi někdo bude oponovat tím, že Woohyun a L jsou také velmi dobří, ale pro mě nejlepší zpěvák není jen ten, který to zvládá nejlépe, ale ten, který mě svým zpěvem dokáže opravdu zaujmout.
A to Gyu umí.
Jeho hlas byl první, který jsem si dokázala spojit s tváří, když jsem ho slyšela. Líbí se mi barva jeho hlasu a obdivuju, jakých výšek dokáže dosáhnout. Poslední dny se každou chvíli nachytám, že poslouchám Gyuovo solo "Because", zírám přitom do zdi a jen si užívám jeho hlas.
Nemluvě o tom, jak neodolatelně vypadá, když při živých vystoupeních zpívá vysoko. *___*

Mno, a nakonec vám tu nechám jedno video, kde se k jeho rozkošnému hlasu přidá ještě roztomilá "engrish". :)


Den 4: Tvůj oblíbený cover od Infinite

5. listopadu 2011 v 17:18 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Dnešní otázka už nemohla být snažší. xD

Nejoblíbenější, nejvtipnější a nejdokonalejší cover Infinite, tedy, jejich část, je rozhodně "Bangkok City", originálně od Orange Caramel, v podání divy Sungjonga, Choding Sungyeola a pana Awkward L-a. Pořád si kladu utázku, jak dokázali Myungsooa donutit k tomu, aby se tohohle účastnil.


Den 3: Písnička od Infinite, která ti někoho připomíná

4. listopadu 2011 v 19:17 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Je tu den třetí a s ním vzpomínka na osobu, která pro mě vždycky bude hodně znamenat.

Písnička, která mi ho připomíná je "Can U Smile". Protože si myslím, že by byla jeho oblíbená, a protože kdyby mi měl možnost poslat zprávu právě formou písničky, věřím, že by vybral tuto.


Nerada zmiňuji jeho jméno a vlastně i věřím, že většina mých známých o něm nikdy neslyšela. Býval mým kamarádem v dobách, kdy jsem jich mnoho neměla. Člověk, se kterým jsem se poznala, když jsme si začli dopisovat. Ano, tak dávno jsme se poznali. Vyrostli jsme na dopisech, později smskách, nakonec e-mailech a ICQ. Jak jsme rostli, měli jsme po několika letech možnost se i vídat, a musím říct, že na čas strávený s ním nikdy, nikdy nezapomenu. Všechno s ním bylo perfektní, než se nějaký hlupák rozhodl řídit opilý a ukončil život mladého člověka, který měl před sebou ještě tolik...

"Can U Smile" mi ho připomíná právě proto, že vím, že si přeje, abych i bez něj byla šťastná. Vím, že na mě tam zezhora kouká a raduje se při každém mém úspěchu, že je tím hláskem, co mi v nejhorších chvílích říká, že bude líp. Ano, chybí mi, a chybí mi moc, a i po těch letech to stále bolí, ale právě proto se snažím životem kráčet s úsměvem.

Den 2: Tvá oblíbená písnička od Infinite

3. listopadu 2011 v 15:16 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Den 2 je tu, a s ním odpoveď na otázkou, která z písniček Infinite je tou mou nejoblíbenější.
Popravdě, ani v tomto případě nebyl výběr nějak extra lehký. Krom asi 3 nebo 4 songů mám od Infinite totiž ráda všechny. :)


První místo jsem se nakonec rozhodla dát písničce "Nothing's Over". Je to písnička, která mi dokáže zvednou náladu, vykouzlit úsměv na tváři, kterou si neváhám zpívat ve sprše, i když mám hned vedle v kuchyni mamku. Nemluvě o tom, že stejně jako ostatní songy od Infinite je prostě plná života, má nádhernou melodii, text, a jejich hlasy to vše dovádí k naprosté dokonalosti.
A mimojiné je to jediný song od Infinite, ke kterému zatím zvládám celou choreografii :x
Věřím, že teď už chápete, proč jsem se rozsvítila jak vánoční stromeček, když s ní na K-pop contestu vystoupila Inga. :)

Pokud si ji chcete pustit i s MVčkem, u kterého jsou titulky, stačí si rozkliknout youtube player. ;p

Den 1: Tvůj oblíbený člen Infinite, a proč právě on

2. listopadu 2011 v 22:46 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Tak, a jelikož máme dnes první den, začneme tím nejdokonalejším, nejkrásnější, nejpraštěnějším členem Infinite - Sungyeolem!


obrázek by kanghyori@tumblr

A proč právě Sungyeol?

Popravdě, když Infinite debutovali, první, kdo se mi líbil, byl Sungjong. Ano, má "maknae disease" je všeobecně známá, takže ani není divu, že mě zaujal on. Musím se ale přiznat, že jsem je až tolik nesledovala. Ano, líbila se mi jejich hudba, ano, ráda jsem se koukla na jejich MVčka a živáky, ale tím to pro mě haslo. Až letos v září/říjnu to na mě zase přišlo, a začla jsem chlapce sledovat podrobně. A přišel největší boj - bylo mi jasné, že Sungjong mým biasem nezůstane. Háček byl ale v tom, že všichni z nich mají něco do sebe, jsou talentovaní, hezcí, zábavní, roztomilí... Až teprve nedávno jsem se ustálila na Sungyeolovi, přestože další členové sem-tam stáhnou pozornost na sebe.

Na Sungyeolovi mám nejradši jeho povahu - nedokážu si představit zábavnějšího člověka. Tenhle kluk neváhá a klidně vypadá před všemi jako naprosté pako, jen aby jim vykouzlil úsměvy na tváři. A i jinak je hrozně milý, vtipný, plný života a prostě člověk, se kterým se nejde nudit. Další věc, která mě na něm hrozně upoutala, byl jeho obličej. Přesněji jeho tvar. Nedokážu přesně popsat co to je, ale když ho sleduji, něco mi na něm přijde hrozně poutavé. Krom toho, jeho baby fat (buclaté tvářičky) jsou prostě *_______* Navíc má naprosto okouzlující úsměv. A když se náhodou rozhodne vzdát své "normální image", následují neskutečné záchvaty smíchu - viz jeho "owl face", který ukázal v některých show.

A vůbec největší útok na mé slabé fangirl srdce je, když vypustí své "aegyo" (chová se roztomile). Pokud jste viděli fancamy z jejich koncertu, kde se Sungjongem a Lem zpívali Bangkok City od Orange Caramel, víte, o čem mluvím ;)

Takže u mě absolutně vyhrál snad vším. Jediné, co mi trochu chybí, je jeho zpěv. Má hrozně málo prostoru, a přitom má opravdu krásný hlas - mužný, ale zároveň takový jemný a příjemný, já osobně bych ho přirovnala k horkému kakau v chladném ránu, které zahřeje a potěší.

Jako poslední k němu bych ještě zmínila, že mě taky dokáže potěšit, když na mě vybafne fotka nebo zpráva o jeho mladším bratrovi Daeyeolovi. Když jsem je viděla prvně, myslela jsem, že vidím dvojitě, jak jsou si podobní! Z těch pár zpráv a fotek, co se ke mě dostali, vím, že mají celkem dobrý bratrský vztah - Daeyeol byl viděn na několika Infinite fan eventech, jak svého brášku podporuje, a nejednou ho navštívil i v zákulisí music shows, čímž krásně zmátl bratrovy fanoušky, kteří si mysleli, že je Sungyeol~

Infinite 30 days challenge!

2. listopadu 2011 v 22:30 | Licee |  30 days challenge - Infinite

Já vím, že první, co uslyším, bude něco ve stylu "30 dní? :D S tvojí pečlivostí? :D To nedáváš!".
Také vím, že je to nejspíš pravda. Ale na druhou stranu - když to nezkusím, tak nedojdu ani do té půlky! (koukejte, jak si věřím!) Tento challenge jsem se rozhodla postovat jak tady, tak na mém Tumblru, kde odpovědi budou v angličtině a možná trochu jinak formulované, takže pokud vás to zajímá, klidně si je najděte i tam! :)

Každopádně, než začnu prvním dnem, přišlo mi logické přeložit toto "meme" do češtiny. Samozřejmě se do něj tedy můžete pustit i vy, a budu jen ráda, pokud třeba v komentářích zanecháte odkaz na svůj blog, kde jej budete postovat. :) (ostatně, kdokoliv vedete blog o Infinite, feel free to share!)

A jelikož se jménem skupiny, jako je "Infinite", očekávám, že sem zabloudí i lidé, co je neznají, tak než dojde k nějakému nedorozumnění/nepochopení - Infinite je v tomto případě sedmičlenná korejská chlapecká skupina. Ostatně, vidíte je na obrázku ;)

Přeložené meme najdete pod perexem :)