Den 1: Tvůj oblíbený člen Infinite, a proč právě on

2. listopadu 2011 v 22:46 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Tak, a jelikož máme dnes první den, začneme tím nejdokonalejším, nejkrásnější, nejpraštěnějším členem Infinite - Sungyeolem!


obrázek by kanghyori@tumblr

A proč právě Sungyeol?

Popravdě, když Infinite debutovali, první, kdo se mi líbil, byl Sungjong. Ano, má "maknae disease" je všeobecně známá, takže ani není divu, že mě zaujal on. Musím se ale přiznat, že jsem je až tolik nesledovala. Ano, líbila se mi jejich hudba, ano, ráda jsem se koukla na jejich MVčka a živáky, ale tím to pro mě haslo. Až letos v září/říjnu to na mě zase přišlo, a začla jsem chlapce sledovat podrobně. A přišel největší boj - bylo mi jasné, že Sungjong mým biasem nezůstane. Háček byl ale v tom, že všichni z nich mají něco do sebe, jsou talentovaní, hezcí, zábavní, roztomilí... Až teprve nedávno jsem se ustálila na Sungyeolovi, přestože další členové sem-tam stáhnou pozornost na sebe.

Na Sungyeolovi mám nejradši jeho povahu - nedokážu si představit zábavnějšího člověka. Tenhle kluk neváhá a klidně vypadá před všemi jako naprosté pako, jen aby jim vykouzlil úsměvy na tváři. A i jinak je hrozně milý, vtipný, plný života a prostě člověk, se kterým se nejde nudit. Další věc, která mě na něm hrozně upoutala, byl jeho obličej. Přesněji jeho tvar. Nedokážu přesně popsat co to je, ale když ho sleduji, něco mi na něm přijde hrozně poutavé. Krom toho, jeho baby fat (buclaté tvářičky) jsou prostě *_______* Navíc má naprosto okouzlující úsměv. A když se náhodou rozhodne vzdát své "normální image", následují neskutečné záchvaty smíchu - viz jeho "owl face", který ukázal v některých show.

A vůbec největší útok na mé slabé fangirl srdce je, když vypustí své "aegyo" (chová se roztomile). Pokud jste viděli fancamy z jejich koncertu, kde se Sungjongem a Lem zpívali Bangkok City od Orange Caramel, víte, o čem mluvím ;)

Takže u mě absolutně vyhrál snad vším. Jediné, co mi trochu chybí, je jeho zpěv. Má hrozně málo prostoru, a přitom má opravdu krásný hlas - mužný, ale zároveň takový jemný a příjemný, já osobně bych ho přirovnala k horkému kakau v chladném ránu, které zahřeje a potěší.

Jako poslední k němu bych ještě zmínila, že mě taky dokáže potěšit, když na mě vybafne fotka nebo zpráva o jeho mladším bratrovi Daeyeolovi. Když jsem je viděla prvně, myslela jsem, že vidím dvojitě, jak jsou si podobní! Z těch pár zpráv a fotek, co se ke mě dostali, vím, že mají celkem dobrý bratrský vztah - Daeyeol byl viděn na několika Infinite fan eventech, jak svého brášku podporuje, a nejednou ho navštívil i v zákulisí music shows, čímž krásně zmátl bratrovy fanoušky, kteří si mysleli, že je Sungyeol~
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama