Den 3: Písnička od Infinite, která ti někoho připomíná

4. listopadu 2011 v 19:17 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Je tu den třetí a s ním vzpomínka na osobu, která pro mě vždycky bude hodně znamenat.

Písnička, která mi ho připomíná je "Can U Smile". Protože si myslím, že by byla jeho oblíbená, a protože kdyby mi měl možnost poslat zprávu právě formou písničky, věřím, že by vybral tuto.


Nerada zmiňuji jeho jméno a vlastně i věřím, že většina mých známých o něm nikdy neslyšela. Býval mým kamarádem v dobách, kdy jsem jich mnoho neměla. Člověk, se kterým jsem se poznala, když jsme si začli dopisovat. Ano, tak dávno jsme se poznali. Vyrostli jsme na dopisech, později smskách, nakonec e-mailech a ICQ. Jak jsme rostli, měli jsme po několika letech možnost se i vídat, a musím říct, že na čas strávený s ním nikdy, nikdy nezapomenu. Všechno s ním bylo perfektní, než se nějaký hlupák rozhodl řídit opilý a ukončil život mladého člověka, který měl před sebou ještě tolik...

"Can U Smile" mi ho připomíná právě proto, že vím, že si přeje, abych i bez něj byla šťastná. Vím, že na mě tam zezhora kouká a raduje se při každém mém úspěchu, že je tím hláskem, co mi v nejhorších chvílích říká, že bude líp. Ano, chybí mi, a chybí mi moc, a i po těch letech to stále bolí, ale právě proto se snažím životem kráčet s úsměvem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama