Den 7: Člen Infinite, kterého bys chtěla za nejlepšího kamaráda

8. listopadu 2011 v 22:22 | Licee |  30 days challenge - Infinite
Můžu mít všechny? xD
Dobře, tahle odpověď mi asi neprojde, ale opravdu by mi nevadilo mít je za nejlepší kamarády všechny. Každopádně, pokud bych si měla vybrat jen jednoho...

Bezpochyby by jím byl Sungyeol. Většina lidí čeká, že když je někdo něčí bias, ten člověk by ho chtěl za přítele, později i manžela, ale v mém případě to tak úplně neplatí. Rozřešení za pár dní ;D Teď k tomu, proč právě Sungyeol by podle mě byl skvělým kamarádem.
Jelikož jsem člověk, který když má mizernou náladu, zbavuje se jí těžko, je důležitý fakt, že Sungyeol je jedna z nejsilnějších zbraní vůči chmurům. Ať už dělá hlouposti, chová se roztomile, piští jako holka, nebo se prostě nenuceně směje, vždycky mi dokáže náladu zvednout, a to prosím zvládá na vzdálenost 8300+km. Na druhou stranu si myslím, že kdybych opravdu měla nějaký problém, šla by tahle jeho dětinská stránka pryč, a byl by oním člověkem, který by mi tiše naslouchal a dokázal poradit, jak z toho ven. Nemluvě o tom, že jsem si prakticky jistá, že by mě podporoval v čemkoliv, co si umanu, a bylo by mu jedno, jak šíleně a neskutečně to zní, protože si také už prošel svým.
Navíc, trávit volný čas s někým takhle praštěným a zábavným by byl přeci ten nejlepší relax :) Představte si, že vám začnou například v clubu hrát vaši oblíbenou písničku a nastane... Tohle:


Pro Sungyeola přeskočte na 0:32, ale pokud vás zajímá i awkward freestyle dancing L, klidně si to pusťte celé. xD
A námitky ohledně počtů sdílení tohohle videa na všech možných i nemožných místech ignoruju, já ho prostě miluju. xD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama